All Products
-
PLC Spare Parts
-
Bently Nevada Parts
-
ABB Module
-
ICS Triplex PLC
-
General Electric PLC
-
Triconex DCS
-
Honeywell Spare Parts
-
Woodward Module
-
Emerson Epro
-
Allen Bradley Modules
-
Emerson Delta V DCS
-
Schneider Electric Parts
-
Foxboro Parts
-
Westinghouse Ovation
-
Yokogawa Module
-
Bachmann Module
-
Hima PLC
-
Siemens Module
-
BR Module
-
DCS Spare Parts
-
MEGT VBM
-
Venable Instruments
-
RahmatOur best supplier and friend Brown Luo,Thanks for her considerate service! We are honor cooperate with such a good company! -
Linda VelichovaWe coopetate with Sumset International Trading Co., Limited company many years.They are our good partner and always offer best price and kind service! -
Mohammed KhanSumset International Trading Co., Limited company is a reliable partner,we import goods from it. Reciving good quality products and timely service.It will be our long time cooperator!
ABB CI840A 3BSE041882R1 Profibus DP-V1 Communication Interface For 1+1 redundant operation
| Brand: | ABB |
|---|---|
| Product ID: | 3BSE041882R1 |
| Product Orgin: | Switzerland |
ABB CI840 3BSE022457R1 Profibus Communications Interface CI840 3BSE022457R1
| Product ID: | 3BSE022457R1 |
|---|---|
| Product Orgin: | Sweden |
| Quality: | 100% New And Origin |
Bently Nevada 330180-51-05 3300 XL Proximitor Sensor In Stock
| Brand: | Bently Nevada |
|---|---|
| Item No: | 330180-51-05 |
| Type: | PLC |
APF195 204-195-000-021 Compact DC Power Supply Module DIN-rail-mounted
| Brand: | Other |
|---|---|
| Module Numeber: | APF195 |
| Ordering Number: | 204-195-000-021 |
MPC4 200-510-071-113 Multi-channel Vibration Monitoring Module Machinery Protection
| Brand: | Other |
|---|---|
| Module Numeber: | MPC4 |
| Ordering Number: | 200-510-071-113 |
IS420UCSBH1A GE I/O UCSB Controller Module Mark VIe Ethernet Switch 6 Port
| Brand: | GE |
|---|---|
| Module Numeber: | IS420UCSBH1A |
| Catalog: | Mark VIe |
General Electric Mark VIe IS420UCSBH1A Ge UCSBH1A Compact Controller Module
| Orgin: | United States |
|---|---|
| Shipping Term: | TNT DHL FEDEX EMS UPS Etc |
| Product Name: | IS420UCSBH1A |
IS420ESWBH3A GE Gas Turbine Control System Mark VIe Industrial Ethernet I/O Net Switch Module
| Brand: | GE |
|---|---|
| Module Numeber: | IS420ESWBH3A |
| Catalog: | Mark VIe |
General Electric IS420ESWBH3A Ge Mark VIE Industrial ESWB Ethernet Switch
| Orgin: | United States |
|---|---|
| Shipping Term: | TNT DHL FEDEX EMS UPS Etc |
| Product Name: | IS420ESWBH3A |
IS220PPRFH1A GE Mark VIe Profibus Master Gateway Analog I/O NSFP Pack
| Brand: | GE |
|---|---|
| Module Numeber: | IS220PPRFH1A |
| Catalog: | Mark VIe |

